Новини

Головна » Новини   

Герої не вмирають.... Вони йдуть... (До Дня Героїв Небесної Сотні)

      Ніколи не зітруться у пам’яті події зими 2014 року, вони перевернули свідомість багатьох людей, показали, що українці – нація, гідна кращого майбутнього.  

     З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України в Чернятській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено цикл заходів,  присвячених річниці Революції Гідності.

Класні керівники 5-11 класів провели годину спілкування «Пам’яті Героїв Небесної  Сотні». 

      Учні 1 та 3 класу переглянули відеофільм «Зима, що нас змінила»

Учні 5- 9 класів ознайомились з перебігом Революції Гідності та переглянули тематичний документальний фільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила».

Вчителі та учні школи відвідали могилу Юрія Тарасенка –нашого земляка, який загинув в зоні АТО .

    На честь вшанування Героїв Небесної Сотні 20 лютого  в нашій школі учні 7 класу разом із класним керівником Кравець О.В. підготували та провели виховний захід «100 крилатих героїв у небо полетіло…». Учениця першого класу Сауляк Маряна,  продекламувала  вірш «Молитва», у якому закликала бійців повернутися додому живими. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих та повісили на Дерево Пам’яті виготовлені власноруч ангелочки  та журавлики.

 Продовження тексту новини20.02.2020 | Aдмін

Вернутись назад
 • Контакти

  Адреса: с. Чернятка
  Бершадського району
  Вінницької області
  Тел.: 0435259730
  Email: chernjatka_shkola@ukr.net