Історія школи

Головна » Історія школи   

Сторінка з історії школи.

    В 1962 році в селі Чернятці почала працювати школа в селі і на відділенні радгоспу. Директором школи працював Паламарчук Євген Петрович. Два класи цієї школи були розміщені на радгоспі, де працювали вчителями Ковальчук Ліна Єфремівна, яка вела перший клас, а другий клас вела Ковальчук Олена Антонівна.

   В селі була «біла» школа, де навчались учні молодших класів і «червона» школа, де навчались учні 5 – 8 класів. Вчителями молодших класів були: Гудзь Олександра Григорівна, Пастух Надія Макарівна, Царюк Настасія Іванівна, Пастух Настасія Кононівна. Після закінчення початкової школи діти переходили у «червону» школу, яка знаходилась у центрі села. Це була одноповерхова камяна споруда, яка розраховувалась на учнів від 5 до 8 класу.

    У 1970 році Паламарчук Є.П. було переведено на партійну роботу в Бершадський райком партії. Після його відїзду посаду директора школи займала протягом трьох років Олексій Ліда Василівна.

    В 1973 році директором був призначений Орлов Василь Васильович, який працював до 2000 року. Педагогічний колектив складався на той час з таких вчителів: Довгань Н.І., Чаленко П.А., Тхорук Ю.Г., Тхорук П.Й., Козаченко Д.В.,Олексій М.І., Олексій Л.В., Швець І.Я., Медвідь К.А. Згодом прийшли працювати молоді вчителі: Пастух Л.І., Соляр Г.М., Саваріна О.В.

 

 • Контакти

  Адреса: с. Чернятка
  Бершадського району
  Вінницької області
  Тел.: 0435259730
  Email: chernjatka_shkola@ukr.net