Новини

Головна » Новини   

Семінар вчителів фізики

У Чернятській ЗОШ І-ІІІ ступенів 13.02.2019 р. був проведений семінар вчителів фізики ОТГ.13  лютого у Чернятській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено семінар – засідання методичного об’єднання вчителів фізики шкіл ОТГ. Учитель фізики Танасійчук М. П. презентувала свою роботу перед вчителями фізики із Джулинки, Берізок –Бершадських, Хмарівки.

Проведено урок фізики у 7 класі з теми «Тертя. Тертя в природі і техніці». Учні дізнались про природу виникнення сили тертя, розглянули практичне застосування тертя та способи його зміни. На уроці використано приклади з життя, елементи історизму та усної народної творчості.

На уроці фізики у 10 класі учні вчились розв’язувати задачі з теми «Рівняння стану ідеального газу. Ізопроцеси», встановлювати відповідності між фізичними явищами і законами, які їх описують, зображати графіки ізопроцесів у різних координатних системах.

Учні 9-11 класів підготували фізичну літературну композицію «Іван Пулюй – видатний фізик, електротехнік, письменник», де ознайомили присутніх із життєвим та творчим шляхом, науковими досягненнями видатного українського фізика, громадського діяча. Учні дізналися, що серед найважливіших наукових здобутків Пулюя – його дослідження Х-променів (саме такою була початкова назва рентгенівських променів). Тому Івана Пулюя слід вважати основоположником науки про рентгенівські промені аж ніяк не меншою мірою, ніж Рентгена.

 22.02.2019 | Aдмін

Вернутись назад
 • Контакти

  Адреса: с. Чернятка
  Бершадського району
  Вінницької області
  Тел.: 0435259730
  Email: chernjatka_shkola@ukr.net