Новини

Головна » Новини   

22 листопада 2018 року відбулося 2 засідання методичного обєднання учителів української мови і літератури та історії.

Тема семінару – «Педагогічна майстерність учителя як умова успішного формування в учнів предметних компетенцій». Форма проведення – практикум ідей.22 листопада 2018 року у Чернятській ЗОШ І – ІІІ ступенів Джулинської сільської ради відбулося 2 засідання методичного обєднання учителів української мови і літератури та історії. Тема семінару – «Педагогічна майстерність учителя як умова успішного формування в учнів предметних компетенцій». Форма проведення – практикум ідей.

        Школа привітно зустріла Учителів – членів семінару ОТГ. Практичний психолог Кравець О.В. провела психологічні вправи з презентацією на тему «Школа – дружна родина».

        Відкриті уроки провели педагоги школи : учитель української мови та літератури Пастух Л.І. урок-зустріч в 10 класі на тему «Іван Франко. Письменник, учений, громадський діяч. Багатогранність діяльності, її вплив на культурний і політичний розвиток України»;

учитель історії та правознавства Сіренко О.Г. урок-подорож з елементами тренінгу  в 7 класі на тему «Київська держава за правління Ярослава Мудрого».

Після обговорення уроків гості побували на заході – святі «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене!»   

 

 

 

 26.11.2018 | Aдмін

Вернутись назад
 • Контакти

  Адреса: с. Чернятка
  Бершадського району
  Вінницької області
  Тел.: 0435259730
  Email: chernjatka_shkola@ukr.net